Najczęściej zadawane pytania:


1. Składanie zamówień

Przesyłacie Państwo do nas projekt, nanosimy na jabłko wzorzec i odsyłamy jedno zdjęcie do akceptacji. Po ustaleniu szczegółów, następuje przedpłata na konto w wysokości 30 %. Umawiamy się na konkretny dzień odbioru. Istnieje możliwość wysyłki.


2. Opakowanie

Sposób opakowania wybierają Państwo sami. Jabłka standardowo osłaniamy folią spożywczą i układamy na wytłoczce w kartonie. Drugi sposób, każde jedno jabłko zapakowane w przezroczystą folię /celofan/ z wywiązaną kokardą /rafia/ (opcja patrz cennik ).


3. Trwałość jabłka

W normalnych warunkach przechowywania jabłko z napisem sięga około 3 tygodni. W ciepłym pomieszczeniu „przy grzejniku” czas będzie relatywnie krótszy.


4. Czy jabłko z napisem – jako gadżet nadaje się do spożycia?

Jak najbardziej TAK. Jest to proces w 100 % bezpieczny. Bliski obierania jabłka ze skórki.


5. W jakim formacie przesłać logo

Dla jak najlepszego odwzorowania Państwa potrzeb zachęcamy do wysyłania swoich projektów: Logo, Napis, Tekst, Życzenia, Nazwa Firmy, Podziękowania…. W formacie CorelDraw. Jednak, gdy nie mają Państwo takiej możliwości prosimy o przesłanie dokładnego opisu lub rysunku. Możecie Państwo dołączyć zdjęcie w formacie jpg.


6. Czas realizacji

Jest uzależniony od wielkości zamówienia i ilości zamówień na dany termin. Przy normalnie przebiegającym zamówieniu jesteśmy w stanie wygrawerować i zapakować w ciągu dwóch dni min 500 szt. jabłek. Mamy szczególne daty jak Święta czy Walentynki gdzie realizujemy zamówienia hurtowe. Przed tymi okresami prosimy o składanie zamówień z dość dużym wyprzedzeniem (3-7dni).

jablka z napisami - logo creavi