Najczęściej zadawane pytania

1. Składanie zamówień

Przesyłacie Państwo do nas plik z projektem lub po prostu słowny opis co ma znajdować się na jabłku. My umieszczamy napis lub logo na jabłku i odsyłamy zdjęcia wraz z ofertą

2. W jakim formacie podesłać plik?

Najlepiej plik wektorowy (.pdf .eps .cdr) lub po prostu słowny opis co ma znajdować się na jabłku.

3. Kiedy przygotowywane są jabłka

Produkcja jabłek jest w dniu dostawy lub dzień przed tak aby były jak najbardziej świeże.

4. Opakowania

Sposób opakowania wybierają Państwo sami. Jabłka standardowo ułożone są na wytłoczce w kartonie. Istnieje możliwość opakowania każdego jabłka w przezroczystą Biodegradowalną folię z wywiązaną kokardą z rafii lub wstążką w dowolnym kolorze. Dodatkowo mamy do wyboru różnego rodzaju skrzynki drewniane oraz kosze wiklinowe.

5. Trwałość jabłka

Trwałość opakowanego jabłka w warunkach z chłodniejszą temperaturą sięga około 2 tygodni. W ciepłym pomieszczeniu „przy grzejniku” czas będzie relatywnie krótszy.

6. Czy jabłko z napisem – jako gadżet nadaje się do spożycia?

Jak najbardziej TAK. Jest to proces w 100 % bezpieczny. Bliski obierania jabłka ze skórki.

7. Czas realizacji

Jest uzależniony od wielkości zamówienia i ilości zamówień na dany termin. Przy normalnie przebiegającym zamówieniu jesteśmy w stanie wygrawerować i zapakować w ciągu 24 h ok. 2 000 szt. jabłek. Mamy szczególne daty jak Święta czy Walentynki gdzie prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem.

8. Dostawa /transport

Jabłka możemy dostarczyć osobiście na określona godz. pod wskazany adres. Jabłka są wnoszone do miejsca docelowego. Druga formą dostawy jest przesyłka kurierska , jabłka są odpowiednio zabezpieczone i zapakowane do wysyłki . Dostawa firmą kurierską UPS.